«Епіцентр» попрощався з надіями на Першу лігу

Команда Ігоря Бадла програла у Вінниці і подарувала свято Хмельницькому.

Тільки перемога у Вінниці залишала шанси «Епіцентру» на те, щоб поборотися за Першу лігу в останньому турі, але господарі, які вже не вирішували ніяких турнірних завдань, ще раз продемонстрували серйозне налаштування на весняну частину сезону і підставили підніжку фавориту.

Єдиний м’яч на 33-йхвилині зустрічі забив Іван Петрук, який головою завершив подачу з флангу. Як не намагалися гості, але відігратися не змогли, хоча варто віддати належне і «Ниві» – біля своїх воріт вінничани не дозволили створити багато гостроти, тим самим допомігши сусідам із Хмельницького відсвяткувати достроковий вихід до Першої ліги.

В останньому турі, 11 червня, «Епіцентр» у дербі прийматиме «Поділля» і у разі осічки ризикує втратити і третю сходинку, адже «Діназ» вже зрівнявся по очкам.

«Нива» В – «Епіцентр» 1:0

Гол: Петрук, 33

«Нива» (стартовий склад): Гурідов, Калітов, Попов, Хохлов,  Сербул, Маляренко, Петрук, Борячук, Зеленевич, Георгієв, Загорулько

«Епіцентр» (стартовий склад):  Попович, Бадло, Кривобедрий, Захарченко, Р. Кузів, Червонецький, Буй, Геловані, Івашко, Беженар, Пліс

Фото facebook.com/groups/khmeloff

You May Also Like