Слотюк: «Весняну частину провели дуже нестабільно»

Захисник Агробізнеса – про амбітні плани на кінець сезону.

– Арсене, Агробізнес зимував на першому місці у таблиці. Обіграв навесні Шахтар, але потім видали нестабільний змагальний відтинок. Вже думали, з чим це пов’язано?

– Дійсно, перше коло зіграли на високому рівні. На перерву пішли із сімома поспіль перемогами. Зараз можна з впевненістю сказати, що зимове міжсезоння пішло не на користь Агробізнесу. Навесні стартували з перемоги над Шахтарем, виграли в чемпіонаті, але потім розгубили впевненість. Почали втрачати очки у матчах, де мали перемагати. Весняну частину сезону провели дуже нестабільно і це позначилося на нашому турнірному становщиі. На жаль, тепер у заключних двох турах не все залежатиме від нас.

– Поразки ВПК і Прикарпаттю – найбільш болючі?

–  Усі поразки неприємні та болючі. Розуміємо, що зобов’язані були перемагати у цих матчах. Домашня поразка від Металіста 1925 стала для нашої команди не менш болючою. Також нічийні результати у протистояннях з Авангардом та Гірником-Спорт не принесли задоволення. Неприємно, що втратили важливі залікові пункти у матчах, де розраховували на більше. Проте, це футбол…

– Вашими осічками скористалися М1925 і, навіть, Миколаїв, який відставав взимку на шість очок і п’ять рядків у таблиці. Тим цікавіше вам буде?

–  Дійсно конкуренти навесні зіграли чудово, скористалися нашими помилками і піднялися у таблиці. Практично всі команди із ТОП-5 видали блискучі переможні серії та обійшли нас. На жаль, нам не вдалося досягнути результату, на яких сподівалися.

– Нива з новим тренером показує непогані результати, здобула три перемоги. Ви чудово знаєте, з яким характером ця команда виступає на власному стадіоні?

–  У Ниві зараз працює кваліфікований тренерський штаб, з яким команда досягнула прогресу у грі. За тернопільський колектив грає низка моїх знайомих, друзів. Вони розповідали, що після приходу нового тренерського штабу у команді майже все змінилося.

Футболісти повірили у власні сили. Це вже не та команда, яку перемагали у першому колі. Розуміємо, що буде складний матч, тим паче у Ниви буде серйозна підтримка вболівальників. Багато футболістів із Тернопільщини грає у нашій команді, тому гра буде принциповою. Буде дуже приємно знову зіграти на рідному для мене стадіоні у Тернополі.

– Минулого сезону Агробізнес посів четверте місце, так само на фініші припустився кількох осічок. Той досвід має допомогти команді зараз стати третьою?

– У попередньому сезоні мали всі шанси підвищитися у класі, хоч і не ставили перед собою таке завдання. Досвід нам допомагає і сподіваємося, що за підсумками цього чемпіонату фінішуємо у трійці. Зробимо усе, щоб перемогти у заключних матчах сезону. Віримо у себе та власні сили. Сподіваюся, що наступного сезону гратимемо вже у Прем’єр-Лізі.

Пресслужба ПФЛ

You May Also Like