Костишин: «Налаштовуємося лише на перемогу»

Головний тренер «Поділля» Віталій Костишин поділився очікуваннями від «Золотого матчу».

– Наскільки вдалося відійти від емоцій після перемоги у групі?

– Посвяткували декілька днів і знову в бій. Переключися на гру проти Метала. Чудово, що в заключному турі вибороли можливість грати у «золотому матчі». Для нас це протистояння важливе, всі гравці налаштовані на перемогу.  Знаємо, що буде складно, адже Метал – це сильний суперник. Хочемо своєю грою порадувати вболівальників і на мажорній ноті завершити сезон.

– Генеральним партнером клубу є міська рада. Вас міський голова поздоровляв після перемоги?

– Звісно, нас міський голова привітав не лише на словах, а й фінансово. Для хлопців це було дуже приємно. Дякуємо за те, що він чимало робить для нашого клубу. Пізніше зустрінемося і обговоримо завдання щодо Першої ліги. Окремо хочеться подякувати президенту клуба Євгену Бейдерману, який робить все можливе і неможливе для нашого клубу.

– Перед грою з Металом у команди немає втрат?

– Не зможе зіграти Кирило Костенко, який переніс операцію, йому діставали пластину з ноги.  Всі інші гравці готуються до матчу в гарному настрої і повній бойовій готовності.

– Як можете охарактеризувати Метал?

Це дуже сильна команда, з кваліфікованими виконавцями. Відзначу Фоміна, Федоріва, Танчика… Взагалі, всі гравці високого рівня. Думаю, що за потенціалом ця команда буде серед лідерів у Першій лізі і точно не загубиться навіть в Прем’єр-Лізі. Проте, налаштовуємося лише на перемогу.

Пресслужба ПФЛ

You May Also Like