«Поділля» поступилося «Металу» у фіналі Другої ліги

Хмельничани вдовольнилися підсумковим другим  місцем сезону.

Черкаси мали за честь приймати фінальну битву переможців двох груп Другої ліги, які повинні були розіграти почесний трофей і статус чемпіона. На цей матч завітала солідна підтримка вболівальників з Хмельницького та Харкова, які ще більше підігріли градус протистояння.

Перший тайм не запам’ятався великою кількістю небезпечних моментів. Так, гостріше попереду виглядав «Метал», але й «Поділля» не відсиджувалося в обороні і створило декілька небезпечних випадів, коли у ролі наконечників атак опинялися Карпенко, Савошко та Пріхна, але перший тайм так і завершився без м’ячів.

Друга половина зустрічі вже пройшла з відчутною перевагою харків’ян, а ключовий момент цього матчу стався на 56-й хвилині, коли після навісу Танчика захисники «Поділля» не вслідкували за досвідченим Фоміним і дозволили йому головою переправити м’яч у ворота. На хвилі успіху «Метал» мав забивати ще, тоді як «Поділля» прокинулося лише перед фінальним свистком, коли отримало численну більшість на полі. Щоправда, крім пострілу Салбака в руки голкіперу суперника і згадати нічого.

Фінальний свисток зафіксував загалом закономірну перемогу «Металу», але у «Поділля» буде можливість поквитатися з командою Олександра Кучера вже у Першій лізі. Новий сезон стартує орієнтовно 25 липня, а поки команди йдуть у планову відпустку.

«Метал» (Харків) – «Поділля» (Хмельницький) 1:0

Гол: Фомін, 56

«Метал»: Каневцев, Люлька, Мізюк, Гуйє (Шопін, 46), Федорів, Танчик, Ралюченко, Поступаленко (Стрижак, 90+2), Підлепенець (Нехтій, 64), Жо (Рязанцев, 90), Фомін (Ярош, 85)

«Поділля»: Чуваєв, Корохов, Пернацький, Воловик, Морговський, Пріхна, Ліповуз (Цибульник, 55), Савошко (Панасенков, 61), Мораренко (Прильопа, 70), Каверін, Карпенко (Салбак, 70)

Попередження: Федорів, 40; Ліповуз, 50; Воловик, 70; Мизюк, 72; Танчик, 76; Стрижак, 90+4; Кучер, 90+4.

Вилучення: Мизюк, 81 (повторне попередження)

фото facebook.com/fcpodillya

You May Also Like