Ветерани Хмельниччини треті на Чемпіонаті України 55+

Наші футболісти посіли третє місце в цьогорічному, вже 6-му за ліком чемпіонаті України серед ветеранів вікової групи від 55-ти років і старші, присвяченому пам’яті гравця київського «Динамо» і збірної СРСР Віктора Матвієнка, що організувала Асоціація ветеранів футболу України за підтримки Федерації футболу Львівської області.

Команди (7 польових гравців + воротар) грали на пів поля за схемою «два тайми по 20 хвилин». Попри солідний вік футболістів, завдяки їхньому нестримному бажанню до перемоги на футбольному полі була жвава, непоступлива боротьба з низкою гострих моментів, аж трава під ногами горіла. Ветерани постійно жартома підбадьорювали один одного вигуками на кшталт «Здорово, дєдуля!». «Жару» .

Загалом у цьогорічному турнірі взяли участь 12 команд із різних куточків України. 5 із них змагалися за підсумкову перемогу. До вирішальних протистоянь фіналісти підходили із заліковими балами, здобутими на попередній стадії змагань. У підсумку збірна Львова на одне очко випередила опонентів із Луцька, які стали другими. Третю позицію на п’єдесталі посіли наші ветерани. Житомир четвертий, Чернівці п’яті.

Кубки і медалі переможцю та призерам вручили виконавчий директор Асоціації ветеранів футболу України Віталій Кулібабенко та заступник виконавчого директора Федерації футболу Львівської області Андрій Смольський.

Склад нашої збірної (на базі команди Случ (Красилів)):

Муравський Віктор – Хмельницький

Рижук Віктор – Антоніни

Мельничук Анатолій – Красилів

Борчук Валентин – Стара Ушиця

Никитюк Володимир – Кам’янець-Подільський

Атаманов Анатолій – Красилів

Гайдамашко Олександр – Хмельницький

Минько Євген – Славута

Вагнер Генадій – Нетішин

Громницький Олександр- Хмельницький

Кшевінський Ігор – Красилів

керівник команди – Чайчук Анатолій – Красилів

тренер – Петлюк Анатолій – Красилів

представник команди – Криштофор Тадеуш – Хмельницький

You May Also Like