«Епіцентр-Дунаївці» планує перейти на професійний рівень

Директор ФК «Епіцентр» Микола Кулик – про майбутні плани команди.

«З метою без посередньої підготовки до участі у Чемпіонаті України серед аматорів ФК «Епіцентр» вирушив на 10 – денний навчально – тренерувальний збір, який проходить у мальовничому санаторії «Медобори», що на Тернопільщині. Для команди створені усі необхідні умови, в тому числі матеріально спортивна база, якісне футбольне поле.
Як відомо, перед колективом поставлені найвищі завдання, перемога в обласних змаганнях та вдало виступити в аматорських, з метою підвищитись у класі та вийти на професійним рівень.
Розуміючи поставлені завдання тренерський склад зазделегідь розробив стратегічний план підготовки та виступу команди, як в обласних так і Всеукраїнських змаганнях в цілому. 
На НТЗ безпосередньо вирушило 25 гравців, 15 з яких новобранці, проте всі вони являються кваліфікованими та досвідченими футболістами, які пройшли футбольну школу найвищого професійного ґатунку. Під час проведення НТЗ заплановано ряд контрольних спарингів. Два контрольних поєдинки наш колектив вже провів, і в обидвох наші футболісти святкували перемогу. У першому поєдинку нам вдалось здолати ФК «Нива» з Тернополя, у другому матчі впевнено перемогли ФК «Кристал» з Чорткова», – розповів Кулик офіційній сторінці клубу у Facebook.

You May Also Like