«Поділля» прикро втратило очки у матчі з «Кривбасом»

Команда Віталія Костишина була дуже близька до гучної сенсації.

У гостьовому матчі з «Кривбасом» хмельничанам випала можливість перевірити себе на фоні одного із головних претендентів на підвищення у класі, і можна сказати, що підопічні Віталія Костишина цей екзамен завершили достойно, адже були дуже близькі не то щоб до нічиєї, але й до перемоги.

Вдало розпочавши матч і шокувавши господарів двома забитими м’ячами, «Поділля» трішки заспокоїло гру, але втримати свої ворота сухими до перерви хмельничанам  не вдалося. На старті другого тайму «Кривбас» відновив паритет, знову скориставшись невпевненою грою у рамці Чуваєва, та гості не здавалися і лише стійка врятувала фаворита від пропущеного м’яча після пострілу Цибульника.

На 75-й хвилині подоляни не вслідкували за досвідченим Рябовим, котрий потужним пострілом вивів свою команду вперед, але й і це не згнітило гостей, які продовжували атаку. Варто згадати поперечину після удару Пріхни і ще декілька небезпечних випадів, та фінальний свисток зафіксував дуже прикру поразку «Поділля», на яку команда точно не награла.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Поділля» (Хмельницький) 3:2 (1:2)

Голи: Ловріч (42), Дебелко (50), Рябов (75) – Островський (5), Карпенко (13).

«Кривбас»: Льопка, Балан, Зотько, Ловріч, Семенов (Заїменко, 84), Рябов (к), Гордієнко (П’ятов, 46), Татарков (Збунь, 75),  Хобленко (Квасов, 90), Говедаріца (Щедрий, 59),Дебелко.

«Поділля»: Чуваєв (к), Морговський, Веремієнко, Пернацький, Корохов, Ліповуз (Цибульник, ), Пріхна, Коваль (Мораренко, 53), Островський (Ващишин, 78), Савошко, Карпенко (Прильопа, 83).

Попередження: Ловріч (45), Семенов (55), Балан (60), Дебелко (64), Хобленко (66), Збунь (90+2), Льопка (90+4) – Морговський (24), Костишин (24), Островський (60), Пріхна (68).

У наступному  турі, 4 вересня, «Поділля» прийматиме вдома тернопільську «Ниву».

фото facebook.com/fckryvbas

You May Also Like