«Поділля» розгромило вдома «Кремінь»

Команда Віталія Костишина здобула третю перемогу у сезоні.

Перший тайм пройшов за територіальної переваги господарів, але гостріше попереду виглядали гості, які мали два хороших моменти для взяття воріт. Свідками забитих м’ячів, великої кількості забитих м’ячів, вболівальники стали вже по перерві. Для початку Карпенко грамотно скористався передачею Пріхни і вразив нижній кут воріт «Кременя», але за сім хвилин Панчишин вдало зреагував на рикошет і головою зрівняв рахунок.

Паритет на полі протримався декілька хвилин. Швидка багатоходова атака господарів завершилася ударом Пріхни із близькою дистанції, використавшого передачу Островського.  Ще вагомішу заявку на перемогу «Поділля» зробило на 74-й хвилині, коли після передачі Мораренко Карпенко опинився на побаченні з голкіпером і вколотив м’яч у дев’ятку воріт  «Кременя». Всі питання про переможця зняв Савошко, який зіграв на випередження і завершив передачу Ващишина з флангу.

Могли подоляни забивати і п’ятий м’яч, але навряд чи будуть на це нарікати, адже здобули впевнену перемогу і піднялися одразу на сьому сходинку турнірної таблиці Першої ліги. У наступному турі  25 вересня, підопічних Віталія Костишина очікує хмельницьке дербі у Волочиську проти місцевого «Агробізнеса».

«Поділля» (Хмельницький) – «Кремінь» (Кременчук) 4:1

Голи: Карпенко, 54, 74, Пріхна, 64, Савошко, 78 – Панчишин, 61

«Поділля»:  Кучеренко, Корохов, Веремієнко, Пернацький, Морговський, Цибульник, Пріхна (Прильопа, 84), Мораренко (Каверін, 81), Островський (Ващишин, 75), Савошко (Панасенков, 87), Карпенко (Коваль, 75)

«Кремінь»:  Мирний, Бєлоусов, Головко, Курелєх, Орел, Сейтхалілов (Навроцький, 81) , Панчишин, Бичков (Білоус, 86), Кошман (Аверянов, 86), Бойко, Галата

Попередження: Мораренко, 20, Веремієнко, 60, Пріхна, 79 – Галата, 22, Кошман, 72

Фото facebook.com/fcpodillya

You May Also Like