Нападник «Поділля» потрапив до збірної туру Першої ліги

Сайт Sport Arena назвав символічну збірну дев’ятого туру Першої ліги сезону 2021/22.

Знайшлося місце у збірній у лідеру атак «Поділля» Ігорю Карпенку, котрий відзначився дублем у матчі з «Кременем» (4:1).

Нападник – Ігор Карпенко («Поділля»)

«На матч із Кременем у хмельничан не було іншого завдання, крім як вигравати — до цього спонукала щільність у турнірній таблиці. І після важкого першого тайму, в якому далеко не все відбувалося за сценарієм Поділля, господарі зуміли досягти свого. Невдовзі після відпочинку Карпенко після зручної передачі Пріхни відкрив рахунок, пізніше в важливий момент закріпив перевагу хмельницької команди з передачі Мораренка. Ігоря хвалимо не лише за самі по собі два голи, а за постійну активну гру попереду — Карпенко давав адресу передачам, першим встигав після відскоків і рикошетів і міг забивати ще — як мінімум після кутового від Савошка в другому таймі».