Чотири гравці «Агробізнеса» потрапили до збірної туру

Сайт Sport Arena називає символічну збірну 14-го туру Першої ліги.

До символічної збірної після перемоги на «Металістом» (2:1) потрапили одразу чотири гравці волочиського «Агробізнеса».

Воротар – Олег Мозіль (Агробізнес)

Матчі проти лідера, а тим більше такого потужного, як Металіст у нинішній Першій лізі, часто стають місцем для бенефісу голкіперів. Але захист Агробізнесу дав бій харків’янам – і гості створили менше нагод забити, ніж звикли в попередніх зустрічах. Мозіль зреагував на удари Горбунова та Фоміна, чітко діяв і при спробі забити від Демченка, коли м’яч зачепив поперечину. Навіть у першій результативній комбінації ми відзначаємо Олега, тому що він своїм виносом розпочав швидку комбінацію, яку з передачі Бойчука завершив голом Черненко. Помилився Мозіль лише раз, але Пейшоту цим скористатися не зміг – підстрахував Юхимович. У моменті з голом Мизюка виручити було б важко.

Центральний захисник – Дмитро Юхимович (Агробізнес)

«Топ-матч від захисників Агробізнесу в плані обсягів виконаної роботи та показників виграних м’ячів. Навіть Пейшоту лише раз всерйоз докучав голкіперу господарів. Окрім моменту з ударом Демченка в поперечину та, власне, голу Мизюка, в інших моментах редут волочисців ми більше хвалимо, ніж критикуємо. А захисник Юхимович, на рівних із Курилом і Карасем відтісняючи суперників від можливостей завершити атаки, ще й в одному з моментів виніс м’яча з лінії воріт».

Лівий захисник – Ігор Бойчук (Агробізнес)

«Якщо раніше Агробізнес вимушено відмовлявся від своєї схеми в три захисники, то в матчі проти лідера саме ця небанальність акцентів у грі в центрі та на флангах допомогла волочиському клубу виграти. Подивіться на Бойчука: в складній боротьбі з екс-одноклубником Романюком він досягнув стратегічного успіху (суперника навіть замінили), забив вирішальний м’яч, вдало пробивши після флангової подачі Черненка, та ще мінімум тричі вислизав з-під нагляду суперників і міг забивати».

Правий півзахисник – Руслан Черненко (Агробізнес)

«Топовий матч від найкращого бомбардира минулого сезону. Черненко виступав справжнім зв’язковим для своєї команди – після його вивіреної флангової передачі Бойчук забив переможний м’яч, а ще в одному моменті повинен був реалізовувати момент після закидання від Руслана. Сам Черненко також досить небезпечно пробивав по чужих воротах, а на 5-й хвилині він здорово зорієнтувався на маленькому шматку газону, розправився з суперниками й відкрив рахунок, що задало темп всьому матчу».

фото facebook.com/groups/421596028189261

You May Also Like