«Поділля» зазнало поразки у Харкові

Другий тур поспіль хмельничани завершують поразкою.

У гостьовому матчі із «Металістом» статус безумовного фаворита був у господарів, які намагалися реабілітуватися за поразку від «Агробізнеса», але з перших хвилин «Поділля» і не думало відсиджуватися в обороні, вдало стримуючи натиск суперника. Щоправда, перший пропущений м’яч дещо сплутав карти подолянам, а після сумнівного вилучення Веремієнка шанси на позитивний результат стали ще менше.

Після перерви «Поділля» здебільшого захищалося, але чудовий момент для взяття воріт «Металіста» при рахунку 0:1 мало, та Пріхна із вбивчої позиції поцілив у Рибку, а ось Островському добити влучно не вдалося. Чим далі, тим гостям було важке стримувати натиск, і на 79-й хвилині хмельничани не втримали після подачі кутового досвідченого Федоріва, який проштовхнув м’яч у ворота. А кінцевий рахунок встановив Сарапій, вдало пробивши зі штрафного у голкіперський кут воріт Кучеренка.

«Металіст» – «Поділля» – 3:0

Голи: Ріаскос, 19, Федорів, 79, Сарапій, 88

«Металіст» (Харків): Рибка, Шопін, Порох, Федорів, Горбунов (Білий, 88), Ралюченко, Демченко (Поступаленко, 64), Балулі (Сарапій, 76), Ріаскос (Харріс, 60), Танчик, Пейшото (Фомін, 86).

«Поділля» (Хмельницький): Кучеренко, Морговський, Веремієнко, Пернацький, Корохов, Матвєєнко, Пріхна (Ващишин, 68) , Островський (Мораренко, 76), Каверін (Жикол, 85), Савошко (Панасенков, 86), Коваль (Карпенко, 66).

Попередження: Балулі, 61 – Островський, 14, Веремієнко, 33

Вилучення: Веремієнко, 45

Після цієї поразки «Поділля» опустилося на десяте місце турнірної таблиці Першої ліги, у наступному турі, 31 жовтня, навідається у гості до столичної «Оболоні».