Костишин: «Металіст» все робив швидше»

Коментар керманича «Поділля» Віталія Костишина після матчу з «Металістом» (0:3).

— Важкий поєдинок, з «Металістом» було складно грати, — взяв слово наставник хмельницької команди на післяматчевій прес-конференції. — Наші хлопці виконали установку, все робили правильно, але в деяких епізодах не встигали за швидкістю. Поки грали у рівних складах, встигали закривати зони, а після вилучення це стало робити куди важче.

— Тим не менше, склалося враження, що перший час після вилучення команда заграла навіть краще. Чи згодні?

— Відразу після перерви ще були сили, і це мотивувало хлопців. У роздягальні ми відзначали, що тепер доведеться відпрацьовувати трохи більше, так як не вистачає одного гравця, але потім сили потихеньку почали нас залишати. «Металіст» все робив швидше, користувався простором, і до кінця другого тайму ми підсіли.

— Сьогодні зіграний матч 15-го туру, свого роду екватор чемпіонату. Як би ви оцінили виступ своєї команди у першому колі?

— Як неоднозначне. Були різні матчі — як вдалі, так і невдалі. Звичайно, хотілося б краще, але ми тільки недавно вийшли до Першої ліги, у нас немає великого потенціалу з посиленням команди. Граємо фактично тим же складом, що й у Другій лізі. Десь ми, можливо, не на тому місці, на яке заслуговуємо. Тут зараз складно сказати, наскільки можна було краще або гірше. Десь хотілося б добрати у домашніх іграх — були такі матчі, де ми могли взяти більше очок. Тоді було б ще краще.

Офіційний сайт «Металіста»

You May Also Like