Надуда – тренер туру Другої ліги, Беженар – у збірній

Сайт Sport Arena назвав символічну збірну чергового туру Другої ліги.

Кращим тренером туру був визнаний виконувач обов’язків головного тренера «Епіцентра» Олег Надуда.

«Четверту поспіль перемогу здобув Епіцентр, цього разу здолавши Лівий берег. Лідер на Хмельниччині задіяв бойовий склад і повів у рахунку вже в дебюті матчу, проте в підсумку втратив перше місце. Тренерський штаб Надуди та консультанта Нагорняка зумів перешикувати команду, використати багатоходові розіграші та стандартні положення. Вольова перемога не лише довела рівень дунаєвчан на фоні суперника, за яким можна робити висновки, а й закріпила Епіцентр на п’ятому місці, давши йому вже шість очок переваги над найближчими переслідувачами».

А ось півзахисник «Епіцентра» Андрій Беженар був включений до збірної туру Другої ліги на позиції атакувального півзахисника.

«Матч у Дунаївцях змінив лідера Групи «А». Хоча Лівий берег вів у рахунку, господарі зуміли переломити хід протистояння та здобути вольову перемогу. До всіх трьох голів Епіцентра має безпосередній стосунок Беженар. У першому епізоді Андрій, отримавши пас Кіцака, ударом здалеку пропік перчатки воротаря й зрівняв рахунок. Далі після кутового від Беженара Кривобедрий вивів господарів вперед на добиванні, а в кінцівці Андрій мав вихід один на один, але вирішив краще вистелити гольову передачу на Буя. Четверта поспіль перемога дунаєвчан».

You May Also Like