«Поділля» мінімально поступилося «ВПК-Агро»

Після вилучення Карпенко хмельничанам не вдалося втримати ворота сухими.

Перший тайм пройшов фактично без моментів, чому сприяв жахливий газон на стадіоні «Метеор» у Дніпрі, хоча гостріше попереду виглядали гості. Можна згадати хіба що постріл Вашищина з-за меж карного майданчика та момент у Мораренка, який із вигідної позиції поцілив у свого партнера по команді.

Небезпечно Мораренко пробив і після перерви, на цей раз головою, але активніше попереду вже були гравці «ВПК-Агро». На 65-й хвилині стався, можливо, ключовий епізод у матчі, коли Карпенко рукою завадив голкіперу суперника вибити м’яч і справедливо отримав жовту картку, яка стала для нього другою у цьому матчі. Подарунком «Поділля» і чисельною більшістю господарі скористалися вже за хвилину, коли Литвиненку вдався потужний постріл у нижній кут воріт Кучеренка.

«Поділля» мало достатньо часу для того щоб відігратися, але у меншості гостям не вдалося серйозно потурбувати Махновського, а фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу «ВПК-Агро» у здавалось би рівній грі.

Реабілітувались за поразку підопічні Віталія Костишина матимуть змогу 20 листопада, коли прийматимуть вдома «Краматорськ».

«ВПК-Агро» – «Поділля» 1:0

Гол: Литвиненко, 66

«ВПК-Агро»: Махновський, Тарадуда, Пашаєв, Палюх, Слива, Вісенте (Сухар, 76), Жезус, Косовський, Льопа (Будняк, 76), Литвиненко (Коберідзе, 71), Яровенко (Куліш, 57)

«Поділля»: Кучеренко,Корохов, Веремієнко, Воловик, Пернацький, Цибульник, Ващишин (Жикол, 84), Савошко (Панасенков, 78), Островський (Коваль, 69), Мораренко (Каверін, 63), Карпенко

Попередження: Льопа, 27 – Карпенко, 34, Воловик, 68, Цибульник, 69, Коваль, 85

Вилучення: Карпенко, 65 (друге попередження)

Фото facebook.com/fcpodillya

You May Also Like