«Поділля» вирвало перемогу над «Поліссям»

Хмельничани завершили рік важливою гостьовою перемогою.

Свій останній календарний матч у 2021-му році «Поділля» зіграло у Житомирі, де протистояло місцевому потужному по іменам колективу, який ставить за мету вийти до УПЛ. Щоправда, вдруге у цьому сезоні хмельничани поставили під сумнів такі перспективи суперника.

Гості відкрили рахунок після розкішного пострілу Мораренка з кутового незадовго до перерви, але у другому таймі з пенальті «Полісся» відігралось. Невдовзі підопічні Віталі Костишина знову вийшли вперед, але бригада арбітрів вгледіла положення поза грою в епізоді з взяттям воріт і зберегла на табло нічний результат, що дуже обурило тренерський штаб подолян. Як наслідок, Віталій Костишин був вилучений і додивлявся матч з трибуни.

Тим не менш, гості змогли постояти за свого тренера і у компенсований час зусиллями Цибульника, який замкнув подачу Морговського, вирвали таку потрібну перемогу.

«Полісся» – «Поділля» 1:2

Голи: Грицук, 60 (з пенальті) – Мораренко, 42, Цибульник, 90+4.

«Полісся»: Махарадзе, Шаповал, Гітченко, Нестеров, Сахневич (Чередниченко, 58), Бабенко, Чайковський (Коломоєць, 82), Морозко (Андрущенко, 86), Грицук, Козак, Шастал.

«Поділля»: Кучеренко, Морговський, Воловик, Пернацький, Корохов, Каверін (Савошко, 90), Цибульник, Веремієнко, Пріхна, Мораренко (Островський, 80), Прильопа (Карпенко, 73).

Попередження: Бабенко (20), Нестеров (68) – Мораренко (22), Костишин – гол. тренер (62), Воловик (65), Пріхна (90+2), Цибульник (90+4).

Вилучення: Костишин (64) – друге попередження.

Фото polissyafc.com

You May Also Like