Костишин: «Для Прем’єр-ліги потрібно додати у всіх складових»

Головний тренер «Поділля» – про підсумки першої частини сезону.

«Ми задоволені цією частиною сезону. Звісно, могла бути і краще, але могло бути і гірше. Авжеж, є претензії до окремих матчів, коли ми виглядали не дуже впевнено, були і травми, вилучення, які також вплинули. Когось відзначати з гравців не буду. Це команда, тому я не маю на це право», – розповів Віталій Костишин в інтерв’ю радіо «Поділля-Центр».

«Якщо говорити про невдалі матчі, це домашня гра з «Прикарпаттям» та виїзна проти «ВПК-Агро». Чомусь у нас на той час не було бажання, і це відчувалось. Також у цих поєдинках не вистачило нам травмованих та дискваліфікованих гравців. Це матчі, які нам не сподобались. Бувають такі, коли програєш, але відчувається наснага, азарт, жага до перемоги, а ці матчі були чисто програшні».

«Задоволені свіжим матчем проти «Полісся», адже це була яскрава перемога. Також відзначу домашні перемоги над тим же «Поліссям», «ВПК-Агро» та «Волинню».

«Орендовані гравці нам дуже допомогли, тому ми би хотіли, що вони весною також були в нашій команді. Також буду радий, якщо вони повернуться в свої команди і зарекомендують себе в Прем’єр-лізі».

«Для виходу в Прем’єр-лігу потрібно додати у всіх складових. Звісно, це фінансування, адже без нього нікуди. Якщо ми хочемо бути не просто командою, яка дивом вийшла і зразу вилетіла, а міцною і конкурентоздатною командою Прем’єр-ліги, потрібно фінансування, щоб запрошувати гарних гравців, які хочуть отримувати високу зарплату. По-друге – потрібно додавати в інфраструктурі. Є багато складових, про які можна довго говорити. Спільними зусиллями це можна зробити, адже місто любить футбол», – підсумував тренер.

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like