Віталій Костишин – тренер туру, Мораренко та Карась – у збірній туру

Підведені підсумки 20-го туру Першої ліги сезону 2021/22.

Відзнака всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу  та сайту Sportarena знайшла свого героя.  Ним за результатами туру став керманич хмельницького «Поділля» Віталій Костишин.

Тренер туру – Віталій Костишин (Поділля)

«Полісся, укомплектоване досвідченими гравцями з більш високого змагального рівня, не програвало три тури й мало намір вигравати заключний матч року на своєму полі. Тим не менш, гості зуміли вивезти в подільсько-поліському дербі три очки. Граючи без двох основних центральних захисників, вимушено перешиковуючи гравців під нову тактику під час матчу, хмельничани здорово використали стандарти, проявили волю до перемоги та виграли при більшому відсотку володіння м’ячем у суперників».

А ось до символічної збірної туру, яку сформував сайт Sportarena, другий тиждень поспіль увійшли захисник «Агробізнеса» Данило Карась та півзахисник «Поділля» Станіслав Мораренко.

Центральний захисник – Данило Карась (Агробізнес)

«Нічия в гостях у Кривбасу – хороший результат для будь-кого, тим більше, якщо ваше півріччя було складним і ви знаходитеся в зоні вильоту. Агробізнес напрочуд самовіддано відіграв в цьому непростому виїзді й навіть міг виграти (господарі зрівняли рахунок після індивідуальної помилки одного з найбільш досвідчених і зазвичай надійних оборонців гостей). В інших моментах волочисці діяли самовіддано, в тому числі й Карась, який є серед провідних гравців туру в цілому за обсягом роботи на перехопленнях, підбираннях і відбираннях».

Правий півзахисник – Станіслав Мораренко (Поділля)

«Хмельницька команда видала високий стандарт виїзної моделі гри в Житомирі, багато відпрацьовуючи без м’яча та старанно переходячи від оборони в атаку. По цій грі відіграв свою роль Мораренко – і коли починав більшою мірою в центрі, і коли під час гри перебудувався направо. Технічний, винахідливий атакувальний хавбек відкрив рахунок на 42-й хвилині чітким ударом зі штрафного, а також був активним учасником атак своєї команди».

SportArena.com

фото facebook.com/fcpolissya

You May Also Like