Симчишин: «Поділля» реально могло бути третім

Міський голова Хмельницького – про виступ «Поділля» у першій частині сезону.

«Фактично зараз ми восьмі, і це у принципі місце, яке відповідає нашим планам і завданням. З іншого боку, є маленький момент незадоволення, адже за грою з двадцяти матчів команда програла максимум два-три. Дуже багато очок втратили через відсутність концентрації і брак досвіду у Першій лізі, але об’єктивно тут футбол трішки інший, швидший та інтенсивніший, більше боротьби.

Виступ задовільний. Звичайно, після виходу до Першої ліги і такого історичного досягнення для Хмельницького, ми не ставили завдання рухатися у вищий дивізіон. Розуміли, що для нас надзвичайно важливо у першому сезоні залишитись у Першій лізі, а для того достатньо утриматися в серединці.

Зустрічаючись з командою я сказав, що якби вони дотягнулися, доборолися та дограли, то ми би реально зараз були би треті. За тими втраченими очками, якими ми не мали поступатися по грі, зараз би поступалися лише «Металісту» та «Кривбасу». Тепер буде складно, адже багато команд ставитиме завдання втриматися. На жаль, навесні буде менше футболу, а більше шахів, щоб маючи достатню кількість очок не вилетіти у Другу лігу», – розповів Олександр Симчишин в інтерв’ю телеканалу Футбол 1.

You May Also Like