Морговський, Мораренко, Курило у збірній півріччя Першої ліги

Сайт Sport Arena представив символічну збірну 33 найкращих у Першій лізі ПФЛ сезону 2021/22.

У збірній опинилися три представники клубів із Хмельниччини.

Правий захисник – Курило Ігор (Агробізнес)

19 матчів ‒ 1 гол, 4 асисти

Курило – це гравець-стиль, гравець-манера. «Глибокий плеймейкер» Агробізнесу виконує величезні обсяги пасової роботи, веде гру команди через довгий і середній пас, а також виконання віддалених стандартів. Він причетний безпосередньо відразу до п’яти взяттів воріт суперників, і хоча загалом результати волочиського клубу погіршилися, як і погіршилася надійність оборонних дій, Ігор заслуговує бути в 33 найкращих як зразок класичного нижчолігового захисника – лідера своєї команди.

Лівий захисник – Морговський Ян (Поділля) (на фото)

19 матчів ‒ 2 асисти

Поділля адаптувало та вивело на дорослий всеукраїнський рівень низку гравців, і серед них – Морговський. Цей гравець діє в видовищній манері, багато часу витрачає на підключення до атак, не соромиться застосовувати обіграші, фінти, різноманітні технічні прийоми. Відрадно, що після підвищення в класі він витримав цей рівень, хоча, безперечно, міг би діяти більш надійно в деяких поєдинках сезону.

Атакувальний півзахисник – Мораренко Станіслав (Поділля)

19 матчів ‒ 3 голи, 4 асисти

Один із багатьох гравців, яких Поділля по-братськи позичило в ковалівського Колоса – і при цьому всі вони були дійсно по-спортивному перспективними, цікавими, корисними. Мораренко поступово вривався в основний склад ще з друголігових часів і прогресував від туру до туру, нині ж із сімома результативними діями був чи не найбільшим MVP Поділля – відповідно, залишити на весну цього винахідливого, технічного гравця буде великим завданням для хмельницького клубу.

You May Also Like