Чергові контрольні матчі «Колоса» та «Іскри»

Обласні команди готуються до відновлення сезону.

Володар Кубка та срібний призер Чемпіонату Хмельницької області сезону 2021 теофіпольська «Іскра» бере участь у відкритій зимовій першості Тернопільщини. У першому турі хмельничани впевнено здолали ФК «Збараж».  

«Іскра» Теофіполь – ФК «Збараж» 3:0

Голи: Богдан Семенець (10, 77), Богдан Городовий (90).

«Іскра»: Король (Петровський, 84), Бондар (Семенюк, 43), Лазарів, Жарчинський, Фрей, Лебідь-к, Осацький (Федіков, 56), Городовий, Нагорняк, Королюк, Б. Семенець. Запасний: Джус.

А чемпіон області «Колос» з Полонного зустрівся у Хмельницькому із юнацькою командою хмельницького «Поділля». На полі точилась досить цікава та рівна боротьба. А героєм поєдинку, мабуть, можна вважати молодого голкіпера хмельничан Святослава Артеменко, який двічі парирував пенальті. А під завісу поєдинку вдалий розіграш ударом головою у дальню дев’ятку завершив Ілля Барчук, і номінальні господарі поля перемогли – 1:0.

«Поділля» U-19 – «Колос» 1:0

Гол: Барчук

Як зазначив після гри тренер полонського «Колоса» Сергій Бадрак: «Загалом спарингом задоволені, адже у нас проходить планова підготовка, і, сьогодні мали змогу перевірити у ділі потенційних новобранців, а також цікаву молодь у суперника. Працюємо далі, готуємось до цікавого сезону».

Офіційний сайт ХОАФ

You May Also Like