Президент УАФ відвідав Хмельницький

Андрій Павелко здійснив робочий візит на Хмельниччину.

Президент Українська Асоціація Футболу Андрій Павелко, а також перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко та Голова Хмельницької обласної асоціації футболу Ігор Хіблін з робочим візитом навідали Голову Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія та Голову Хмельницької міської ради Олександра Симчишина.

Опісля Андрій Васильович провів зустріч із представниками футбольної Хмельниччини – функціонерами, ветеранами футболу, тренерами ДЮСШ. Розповів про стан справ у сьогоднішніх умовах у різних регіонах України, плани подальшого розвитку футболу в Україні, підготовку національної збірної команди до відповідальних поєдинків.

Згодом була зустріч з дітьми та юнаками з різних куточків України, які на даний час отримали прихисток та змогу продовжити тренування у різних ДЮСШ Хмельницького. Всі діти отримали подарунки.

Далі була зустріч з військовослужбовцями. Слова вдячності, подарунки у вигляді м’ячів, невимушена розмова про майбутні плани. І сюрприз для воїнів, відеозв’язок з гравцями збірної України: Зінченком, Малиновським, П’ятовим.

Офіційний сайт ХОАФ

You May Also Like