Уродженець Хмельниччини може стати новою зіркою «Динамо»

Молодий нападник Владислав Ванат став відкриттям європейського турне Динамо.

У п’яти матчах за столичний клуб 20-річний Владислав Ванат забив чотири голи, відзначившись по два рази у ворота дортмундської «Боруссії» та загребського «Динамо».

«Головне ж враження турне — Владислав Ванат. Про 20-річного форварда розмова буде особливою. Справа навіть не в двох дублях поспіль, а в тій легкості, свіжості, яку він привніс до атаки «Динамо». У «Чорноморці» часів Мороза Ванат записав на свій рахунок чотири результативні дії (3+1), але був, мабуть, «одним з», на рівні Бугая та Ісаєнка і слабший за того ж Авагімяна. Нині ж, у висококласному та досвідченому оточенні, Владислав анонсував вихід на абсолютно новий рівень майстерності. Це – без усіляких знижок, майбутнє «Динамо». І навіть ніжна фактура, не атлетичний стиль та розмитість щодо конкретної позиції не принижують його перспективності взагалі, та й у цій конкретно взятій команді», – описує гру футболіста у товариських матчах київського «Динамо» сайт  Sportarena.

Варто зазначити, що Владислав є уродженцем Хмельниччини, а саме міста Кам’янець-Подільський. У рідному місті він і починав займатися футболом, а у віці 13 років потрапив до структури столичного гранду.

Фото fcdynamo.com

You May Also Like