«Поділля» програло вдома «Буковині»

Хмельничани не спромоглись набрати бодай очко в протистоянні з аутсайдером чемпіонату.

Підопічні Віталія Костишина були безумовними фаворитами цієї зустрічі, навіть незважаючи на кадрові проблеми та складну ситуацію в команді, пов’язану з хворобами, адже протистояти доводилось аутсайдеру сезону, який вже по ходу чемпіонату почав втрачати гравців через фінансові труднощі.

Так, хмельничани мали перевагу у цьому матчі і створили більше гольових моментів, але якоїсь чіткості у їх діях не було, особливо в завершальній стадії, а ось проблеми в обороні далися взнаки – «Буковина» створювала реальну гостроту біля воріт Федоренка, а у другому таймі один із таких небезпечних випадів призвів до пенальті, який чітко реалізував Сивка. Цей забитий м’яч і став вирішальним в зустрічі.

Варто відзначити і деякі неоднозначні рішення головного арбітрі зустрічі, але це зовсім не виправдання поразці для господарів, які ризикують ще більше відстати від лідируючої групи.

«Поділля» – «Буковина» 0:1

Гол: Сивка, 59 (з пенальті)

«Поділля» : Федоренко, Шпікула, Морговський , Майко,  Романюк, Ліповуз Андрій, Панасенков (Опря,61), Зуєвич, Каверін (Гайдаш, 83), Калінін (Галета, 80), Муляр (Дорошенко, 61)

«Буковина»: Медведєв, Гакман, Раулюк, Сантрапінських, Шишигін, Сивка , Понєдєльнік, Палагнюк, Жумига, Мунтян (Ходаковський, 56), Іванченко

На 72-й хвилині вилучений Шпікула

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like