Іванов: «Жахлива гра в обороні»

Наставник «Агробізнеса» Олександр Іванов – про матч проти «Кремня» (0:4).

«Гра провальна… Хоча не можу сказати, що ми недооцінили суперника. Дуже уважно до цієї гри готувалися. Єдине, що мене лякало – що штучне поле. Ми на ньому не працювали. Лише вчора приїхали і провели коротке тренування. Звісно, що в якійсь мірі це могло вплинути на гру. Я з хлопцями говорив, що воно в деякій мірі відрізняється від трави. Було ніби хороше, зручне для футболу, та все ж… Але виправдання шукати не будемо…

Ну і видалення, звісно, вплинуло. При рахунку 0:1 людина позбавила нас всіх шансів (врятувати матч). Я вже говорив на цю тему… Вже не перший раз в нас у цього футболіста червона картка. Будемо з ним розбиратися. Тому що так діяти не можна.

Решту складно щось коментувати. Не забили, попустили. Жахлива гра в обороні. Скільки разів нам вдарили по воротах – стільки влетіло. Нічого (про нас) не можу сказати хорошого сьогодні. Хочу поздоровити команду Кремінь. Показали хороший футбол. Побажаємо вилізти з тієї «трясовини», де вони опинилися», – цитує Олександра Іванова Офіційний сайт «Агробізнеса».

You May Also Like