Вихованці хмельницької ДЮСШ 1 перемогли на турнірі

Юні хмельничани завоювали перше місце на турнірі в Смизі.Команда Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 зі своїм тренером-викладачем Михайлом Лапідусом взяла участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу серед дітей 2010 року народження, приуроченому пам’яті загиблих воїнів АТО Смизької бригади С. Кочетова та Д. Момотюка. На змагання, які відбулися в місті Смига, Рівненської області, і тривали впродовж трьох днів, з 1 до 3 листопада. з’їхались близько 30 команд із усіх куточків України.

Два дні наші футболісти проходили складний шлях до фіналу, після 5 ігор в перших матчах наші гравці не пропустили жодного м’яча у свої ворота, забивши 18 м’ячів. Це дало їм можливість боротись за почесне перше місце.

У фіналі команда ДЮСШ №1 змагалась з командою ФК “Балкани” (м. Хмільник, Вінницька область). Юнацький запал та налаштування у фіналі дали можливість здобути впевнену перемогу спортсменам ДЮСШ №1 з рахунком 4:0.

Також за підсумками змагань організатори визначили кращих гравців команди ДЮСШ №1. Це Святослав Симчишин і Віталій Фанда, які отримали особисті відзнаки, а усі спортсмени – медалі. Головним подарунком став великий золотий кубок за почесне перше місце.

khm.gov.uaYou May Also Like