Вольова перемога «Агробізнеса» над «Інгульцем»

Волочиська команда реабілітувалась за поразку від «Кременя».

В першому таймі на полі точилась здебільшого рівна боротьба, команда не відсиджувалися в обороні і відповідали гостротою на гостроту суперника, а перед самим свистком на перерву Козак відгукнувся на подачу з кутового і влучив точно в кут воріт господарів.

В другому таймі «Агробізнес» змушений був відіграватися, але вдалося це підопічним Олександра Іванова лише після вилучення Лупашка. Спочатку Семенюк класно пробив з-за меж карного майданчика, а на 82-й хвилині господарі дотиснули суперника, коли Бойчук зіграв на випередження після кутового і розстріляв голкіпера «Інгульця».

«Агробізнес» (Волочиськ) –« Інгулець» (Петрове) – 2:1

Голи: Семенюк, 66, Бойчук, 82 — Козак, 39

«Агробізнес»: Воробей, Гагун, Палюх, Юхимович, Бойчук, Кухарук©, Дідик (Вергун, 83), Семенюк (Педро, 88), Груша (Зінкевич, 70), Черненко, Семенець (Сікорський, 58).

«Інгулець»: Шуст, Балан, Ковальов, Павлов, Фатєєв, Лупашко©, Запорожець, Клименко, Козак, Щедрий (Коваленко, 62, Коробка, 86), Січінава (Сула, 79).

Попередження: Семенець, 36, Бойчук, 41, Груша, 52, Кухарук, 58, Сікорський, 90+3 – Лупашко, 59, Козак, 61, Балан, 64, Синьогуб, 90+2.

Вилучення: Лупашко, 65 (повторне попередження)

фото fcab.com.ua

You May Also Like