«Поділля» поступилося лідеру чемпіонату

В рамках 20-го туру чемпіонату Другої ліги (група А) хмельничани зазнали поразки в  Житомирі.

В першому таймі незначною територіальною перевагою володіли господарі, але «Поділля» також відповідало гострими випадами і намагалося високо зустрічати суперника. Загалом гості непогано справлялись в обороні, але в кінцівці першого тайму пропустили атаку «Полісся» і дозволили Ярославу Галенку спочатку влучити в стійку, а потім і поцілити м’ячем в кут воріт Федоренка.

В середині другого тайму господарі зробили ще більш відчутну заявку на успіх, коли В’ячеслав Калінін сфолив у власному карному майданчику на Даудові – пенальті. Вирок арбітра чітко виконав Ярослав Галенко, встановивши кінцевий рахунок матчу – 2:0.

Таким чином, «Полісся» закріпило свої лідерські позиції в групі, а «Поділля» продовжує обіймати п’яту сходинку турнірної таблиці.

«Полісся» (Житомир) – «Поділля» (Хмельницький) 2:0

Голи: Галенко, 41, 64 (з пенальті)