Іванов: «Те що в нас було, ми реалізували»

Наставник «Агробізнес» Олександр Іванов прокоментував матч проти «Інгульця» (2:1).

– Гра, мабуть глядачам сподобалась. Вона була доволі драматичною. Перший тайм ми грали дуже акуратно. Старались не помилитися, але в певній мірі не було агресії в атаці і цей пропущений м’яч з кутового став… для нас позитивним моментом. Хлопці стали діяти розкуто, зрозумівши, що втрачати нічого. Почали більше атакувати. Інгулець більше сів у захист, дав нам трохи більше простору, чим ми і скористалися. Сказати, що рахунок по грі закономірний я б не міг, тому що гра більш-менш була рівною, з рівними шансами на успіх. Просто цього разу нам більше повезло, що ми двічі забили. Загалом, реалізація в нас «шкутильгає», створюємо багато моментів, але з реалізацією не все гаразд. Сьогодні те що в нас було, ми реалізували.

– Інгулець мало пропускає мячів. Наскільки важко було готуватися до матчу з таким суперником і реалізовувати моменти в атаці?

– Дуже хороша команда. По-перше, збалансована в усіх лініях. Тобто немає ніяких розривів, таких, щоб можна було б десь вільно зіграти. Перший тайм це показав у великій мірі. Команда віддає перевагу атакувальному футболу після довгих передач, діагоналей. Ми до цього готувалися…

В певній мірі нам повезло, що реалізували той момент, що виник при першому забитому м’ячі. А в кінці, я так розумію, що Інгульцю потрібно було відігруватися, й ми почали ловити їх на контратаках. Та знову спливло в значні мірі наше невміння реалізовувати свої моменти.

А загалом, команда дуже складна, дуже важко з ними грати. Команда Інгулець добре підготовлена, адже там практично всі гравці пройшли школу вищої ліги. Хороші хлопці, хороший тренер працює, тому було важко з ними грати.

– Після того, як команда стала грати в більшості, чи не прийшло на думку два негативних моменти з відповідних недавніх минулих матчів при грі у більшості?

– Було таке. Завжди приходять на думку ці моменти, але цього разу не було якогось такого негативного передчуття. Нам потрібно було зрівнювати рахунок, і воно якось зразу швидко в нас вийшло й далі вже про це не думав… Хоча, мабуть, що це чисто психологічний фактор. Якщо про це не думаєш, то воно само по собі відбувається, як належить. А якщо акцентуєш, що у більшості, тоді й трапляється найстрашніше…

fcab.com.ua

You May Also Like