Бейдерман: «Розуміємо, в якому напрямку необхідно рухатися»

Перед матчем з «Калушем» президент «Поділля» звернувся до вболівальників і підсумував першу частину сезону.

«Ось і підходить до кінця перша частина сезону, а на Поділля очікує останній домашній матч року. Загалом ця частина сезону виявилась для нас непростою, ми пройшли багато випробувань, але я можу впевнено заявити, що цей відрізок турнірної дистанції ми пройшли гідно, навіть незважаючи на декілька болючих поразок, зробили впевнені кроки вперед.

Важко не помітити, що ми вже скинули з себе ярмо команди, яка бореться за виживання, що переслідувало нас попередні три сезони. Так, я розумію вболівальників, які хочуть всього і одразу, розумію, що місто скучило за Першою лігою, але я не прихильник стрімких злетів і болючих падінь – ми все робимо поступово і крок за кроком рухаємося до поставленої мети. Головне – робимо все!

Одним із досягнень Поділля стало те, що гравці почали демонструвати дійсно змістовний футбол, на полі є думка та згуртований колектив, і це помітили відомі в Україні футбольні експерти. З нашою командою почали рахуватись. Ми хочемо, щоб такий футбол демонстрували всі юнацькі команди клубу, тому ставимо за мету виховувати не просто талановитих юнаків, а повністю готових до переходу в дорослий футбол виконавців, які вміють думати на полі.

Це зовсім не означає, що перед першою командою на цей сезон не поставлені конкретні завдання, ми хочемо перемагати у кожному матчі, незважаючи на рівень суперника та інші фактори, які зустрічаються на нашому шляху. Така мета поставлена перед командою і в поєдинку проти ФК «Калуш», який дуже важливий для нас як з турнірної точки зору, так і з психологічної.

Я щиро сподіваюсь на підтримку дванадцятого гравця, адже знаю, наскільки важливий для хлопців фактор власних вболівальників на рідних трибунах. Продовжую наголошувати – Ви найкращі вболівальники в Україні, а відвідуваність домашніх матчів це і доводить. Дуже вдячний, що підтримуєте нас не тільки у часи перемог, але й після поразок, і дуже вдячний Вам за конструктивну критику, яку я завжди готовий вислухати.

Попереду зимова перерва і плідна робота над помилками, ми знаємо свої слабкі сторони і розуміємо, в якому напрямку нам необхідно рухатися, щоб стати ще сильнішими і боротися за найвищі нагороди! Тільки Поділля, тільки Хмельницький!», – цитує Євгена Бейдермана офіційний сайт хмельницького «Поділля».

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like