«Поділля» перемогло в останньому домашньому матчі року

У рідних стінах хмельничани мінімально здолали ФК «Калуш».

Не дивлячись на пору року, прохолодну погоду та в’язке поле, обидві команди порадували вболівальників дійсно цікавим та інтригуючим футболом, в якому було вдосталь гольових моментів, вилучень та справжніх футбольних емоцій. А перемогу відсвяткували господарі, забивши один єдиний переможний м’яч. Після подачі кутового Олександр Воловик опинився першим на м’ячі і проштовхнув того у ворота.

Щоправда, відкривати рахунок команди мали набагато раніше, але гравцям бракувало точності, та й голкіпери відіграли сьогодні на хорошому рівні. Після перерви «Поділля» мало забивати другий м’яч і уникати такою нервової розв’язки, та Дорошенко на пару із Зуєвичем  свої моменти не реалізували. Після вилучення Худіка подоляни взагалі опинились в меншості і були змушені відбивати атаки «Калуш».

Героєм зустрічі міг стати голкіпер гостей Кирило Злотар, який у компенсований час підключився на подачу кутового і головою пробивав по воротам «Поділля», але влучив прямо в руки Нестеренко і дозволив своєму колезі відстояти свій перший матч у сезоні насухо.

«Поділля» – «Калуш» 1:0

Гол: Воловик, 45+1

«Поділля»: Нестеренко, Худік, Шпікула, Воловик, Морговський, Ліповуз, Зуєвич, Калінін, Дорошенко (Опря, 63), Каверін, Панасенков (Муляр, 87)

«Калуш»: Злотар, Сениця, Лебедь (Танчин, 85), Заваляк, Савошко, Гудак (Богач, 35), Кохман, Матушевський (Олевич, 24), Легкий (Горбаченко, 65), Денега (Гончар, 71), Габріель

Попередження: Худік, 40, Воловик, 52 – Легкий, 9, Денега, 61, Гончар, 70, Кохман, 76, Габріель, 76

Вилучення: Худік, 84 (друге попередження) , Ліповуз, 90+1 (друге попередження)  – Габріель, 90+1 (друге попередження)

Фото Віктора Зарванського

You May Also Like